Jeugdcursus dag 2

terug naar overzicht

Zaterdag, 13 april 2024

Vandaag 13-4-2024 ging dag twee van de jeugdcursus van start.

De weergoden waren ons weer goed gezind. Ook deze week na wat instructie filmpjes weer snel naar het water en laat zien dat je de filmpjes hebt gesnapt.

Onze jeugdleiders waren wederom jullie coach. De jeugdleiders merken op dat de filmpjes goed worden opgepakt en dat er aan de waterkant steeds meer vanzelf gaat. Dat is mooi dat wil dan ook zeggen dat jullie weer veel geleerd hebben binnen twee weken. Natuurlijk zijn ze er voor jullie als er vragen zijn er een helpende hand nodig is.

Vandaag hebben jullie geleerd hoe je het beste lok-voer kunt maken, hoe je het aas aan de haak doet maar ook hoe je het beste een vis kunt drillen zeker wanneer het een grote vis is.

Het vissen vandaag ging iedereen goed af. Er zijn veel voorntjes gevangen en nog wat andere soorten zoals baars de ene wat kleiner dan de ander maar er zijn ook twee grote brasems gevangen. Helaas is er ook een losser geweest van een grote vis. Dat is jammer maar die dingen gebeuren nu eenmaal.

Omroep P&M was ook aanwezig om een leuk item te maken wat ze dinsdag 16 april zullen gaan uitzenden. Iedereen is benieuwd wat het is geworden.

      

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies